Drugi sezon Locke & Key

Drugi sezon Locke & Key to nie lada gratka dla wszystkich miłośników fantastycznych produkcji, dostępnych na platformie Netflix. Poza tym powody do zadowolenia mają przede wszystkim wielbiciele twórczości Joego Hilla. Ponieważ to właśnie syn Stephena Kina przy współpracy z Gabrielem Rodriguezem stworzył niepowtarzalną serię komiksów, popularną na całym świecie. Obecnie pierwszy sezon produkcji cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród widzów niemal w każdym kraju. Nic więc dziwnego, że producenci zdecydowali się przedłużyć projekt o kolejne odcinki. Jesteście ciekawi? Koniecznie czytajcie dalej, by dowiedzieć się więcej!

Drugi sezon Locke & Key

Drugi sezon Locke & Key – co wiemy?

Wiceprezes ds. treści oryginalnych Netflix, Brian Wright, tak oto komentuje decyzję:

Oparty na niesamowitej powieści graficznej Joego Hilla i Gabriela Rodrigueza, serial „Locke & Key” na każdym kroku zachwycał publiczność na całym świecie. Jesteśmy bardzo dumni, że stanowimy część tego projektu i nie możemy doczekać się, żeby zobaczyć, co Carlton Cuse i Meredith Averill wraz z całym zespołem kreatywnym przygotowali na następny sezon.

O czym opowiada sam serial? Rodzina Locke przeprowadza się do niezwykłej rezydencji Keyhouse. Ani matka, ani trójka rodzeństwa niegdyś wcześniej tu nie byli. Zmarły niedawno ojciec z jakichś powodów unikał tego miejsca jak ognia i nigdy o nim praktycznie nie wspominał. Jednak już niebawem okaże się, że miejsce to w miasteczku owiane jest tajemnicą i niemal każdy o nim słyszał. Poza tym wkrótce wychodzi na jaw, że w całym domu ukryte są magiczne klucze, które otwierają drzwi do innych rzeczywistości. Miejsca te mają też moc transformacji ludzi i całkowicie zmieniają tożsamość człowieka.

W drugim sezonie rodzeństwo Locke wciąż oswaja się z rolą Strażników Kluczy. Tymczasem stawka tej niebezpiecznej gry jest coraz wyższa.

Kiedy drugi sezon Locke & Key pojawi się na Netflix? Tego jeszcze nie wiemy. Jak tylko poznamy szczegóły, od razu damy wam o tym znać. Tymczasem wszystkich zainteresowanych komiksową wersją historii, odsyłamy tutaj. Natomiast poniżej prezentujemy wam zapowiedź sezonu pierwszego. Dajcie znać, czy oglądaliście oraz jak wrażenia!