Drugi sen - kup na TaniaKsiazka.pl

Drugi sen to nowa książka Roberta Harrisa, brytyjskiego powieściopisarza, dziennikarza i komentatora politycznego. Fani na całym świecie pokochali go przede wszystkim za powieści utrzymane w konwencji thrillerów. Poza tym zasłynął również z tytułów, które nawiązują do wydarzeń z historii starożytnego Rzymu, II wojny światowej czy obecnych wydarzeń politycznych. Tym razem swoim odbiorcom proponuje kolejny thriller, utrzymany jednak w postapokaliptycznym klimacie. W związku z tym każdy miłośnik tego typu literatury ma niemałe powody do zadowolenia. Prezentowany dziś tytuł jest już dostępny w sprzedaży na polskim rynku. Tym samym do doskonała okazja dla każdego, kto do tej pory nie miał po drodze z twórczością tego pisarza. Koniecznie sprawdźcie, co tym razem przygotował!

Drugi sen - kup na TaniaKsiazka.pl

Drugi sen – kilka słów o powieści

Akcja prezentowanej dziś historii rozgrywa się w 1468 roku. Jej głównym bohaterem jest Christopher Fairfax, młody ksiądz, który dociera do niewielkiej wioski, zlokalizowanej na wzgórzu Exmoor. Tam mężczyzna musi odprawić pogrzeb proboszcza. Zaraz po tym liczy, że w ciągu dwóch, trzech dni powróci do domu. Jednak pewne okoliczności zmuszają go do zmiany tych planów.

Okazuje się, że proboszcz lubił kolekcjonować zakazane rzeczy. W związku z tym w jego gabinecie na plebanii można odnaleźć pełno tajemniczych, a zarazem bardzo starych ksiąg. Ponadto sporo z nich to kopie tekstów, które w dawnych czasach Kościół palił. Poza tym w dziwacznej kolekcji znajdują się także ludzkie kości. Do tego wszystkiego Fairfax bardzo szybko zdaje sobie sprawę, że nie jest tu mile widziany przez miejscową ludność. Czy proboszcz miał jakichś wrogów? Kto ucieszyłby się z jego śmierci? I jakie tajemnice skrywa jego pokój, pełen zakazanych przedmiotów?

Przypominamy, że książka pt. Drugi sen jest już dostępna w sprzedaży. Nowość od Roberta Harrisa, prezentowaną dziś, znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośnikom thrillerów. Jeśli do tej pory nie było wam po drodze z twórczością tego pisarza, to idealna okazja, by nadrobić zaległości. Przekonajcie się sami, co takiego mają w sobie jego książki, iż tak szybko stają się międzynarodowymi hitami.