Decydująca rozgrywka to najnowsza książka, której autorem jest Raymond Khoury. Świetna propozycja na coraz chłodniejsze wieczory. Wszystkim miłośnikom dobrych wrażeń zapewni mnóstwo zwrotów akcji, które do końca utrzymują w niepewności i napięciu.

Decydująca rozgrywka

O czym opowiada Decydująca rozgrywka?

Głównym bohaterem jest naukowiec Dr Ralph Padley, który, jak się okazuje, cierpi na śmiertelną chorobę. Ponieważ koniec jest nieunikniony, mężczyzna postanawia wyjawić mroczny sekret skrywany przez wiele lat. I chociaż wie, że pociągnie to za sobą wiele tragicznych konsekwencji, jedynie taka decyzja wydaje mu się słuszna. Okazuje się jednak, że nie będzie to wcale takie proste, jak przypuszczał. Na drodze Ralpha stają wpływowi ludzie, którzy zdolni są do wszystkiego, byle tylko zamknąć usta doktorowi.

Tuż obok rozgrywa się inny dramat. Pięcioletni syn agenta specjalnego FBI, Seana Reillya, został porwany przez mężczyznę. Sean poszukuje porywacza już od miesięcy, a sprawy nie ułatwia mu fakt, że mężczyzna jest niczym duch. Nie posiada nazwiska ani tożsamości, poprzez którą mógłby zostać namierzony. Ponadto okazuje się, że chroni go CIA i może on być powiązany z ojcem Reilly`ego. Bohater jest manipulowany i wrabiany w przestępstwa, których nigdy nie popełnił. Zdaje sobie jednak sprawę, że nigdy nie odkryje prawdy na temat swojej przeszłości, jeśli za wszelką cenę będzie starał się chronić rodzinę. To stawia go w dramatycznej sytuacji i zmusza do tego by zaryzykował bezpieczeństwem osób, które kocha. Musi on ujawnić tajemnice, które wstrząsną całym krajem. Czy jednak zdąży to zrobić, zanim dopadną go wrogowie?

Decydująca rozgrywka to trzymający w napięciu thriller, który powinien znaleźć się na półce każdego miłośnika owego gatunku. Serdecznie polecamy!