Dawid Janczyk. Moja spowiedź - kup na TaniaKsiazka.pl

Dawid Janczyk. Moja spowiedź to książka, która jest już dostępna w sprzedaży. Z pewnością zainteresuje ona wszystkich miłośników sportu, biografii oraz literatury faktu. A ponieważ Janczyk to jedna z tych postaci, która wzbudza sporo emocji wśród kibiców, warto zapoznać się z jego prawdziwą historią. Nie naginaną przez media, nieprzepełnioną domysłami i plotkami. Rozmowę z byłym reprezentantem Polski w piłce nożnej przeprowadził Piotr Dobrowolski. Tym samym czytelnicy otrzymują tytułową spowiedź piłkarza, który do dziś zmaga się z łatką zmarnowanego talentu. Jaki jest naprawdę Dawid Janczyk i dlaczego nie stał się drugim Lewandowskim? O tym dowiecie się, czytając tę książkę.

Dawid Janczyk. Moja spowiedź – wielki talent, rekordowy transfer i nałóg, który zniszczył wszystko

To świetny występ w młodzieżowych mistrzostwach świata w Kanadzie w 2007 roku pokazał, jak wielki talent drzemie w Janczyku. Z tego powodu stawiano go w jednym szeregu z Sergio Agüero. A zainteresowanie zawodnikiem wyraziły takie kluby jak Inter i Atlético. Młody piłkarz za rekordowe 4,2 miliony euro trafił ostatecznie do CSKA Moskwa. To właśnie stolica Rosji miała stać się jego trampoliną do wielkiej kariery. Jednak okazała się przede wszystkim przekleństwem, które zapoczątkowało jego bolesny upadek.

Prezentowana dziś pozycja to niewątpliwie rozliczenie się z przeszłością jednego z największych talentów w historii polskiego futbolu. To przede wszystkim przejmująca historia o samotności, niewłaściwym towarzystwie, wizytach w najlepszych nocnych klubach, łatwych pieniądzach i braku cierpliwości. Pojawia się tu również nałóg,  który rozpoczyna się od niewinnego drinka.

O Dawidzie Janczyku mówi się, że miał wszystko, by zostać drugim Lewandowskim. Jednak dziś piłkarz nie odcina nawet kuponów od dawnej sławy. Ponieważ jedyne, na czym mu obecnie zależy, to powrót do normalnego życia. Ta kariera wciąż powinna trwać, a Dawid Janczyk wraz z dawnymi kolegami, właśnie powinien tłumaczyć się z nieudanych mistrzostw świata. Tymczasem gdzieś w zapomnieniu próbuje poskładać swoje życie na nowo, nie ma co ukrywać – bez specjalnego powodzenia. Tym samym autor książki przedstawia interesujący obraz zagrożeń, czyhających na piłkarzy w XXI wieku.

Książkę pt. Dawid Janczyk. Moja spowiedź znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!