Data premiery Wiedźmina

Data premiery Wiedźmina jest już znana? Wszystko wskazuje na to, że do sieci trafiły właśnie takie informacje. Dwa światowe portale internetowe, które słyną z kontrolowanych wycieków, podały, że najprawdopodobniej świat poznał ostateczną datę premiery wyczekiwanego serialu Netflixa. Chodzi tu między innymi o portal Redanian Intelligence, który niedawno opublikował całkiem interesujące screeny z oficjalnych, holenderskich profili platformy. Ponieważ zarówna na facebooku, jak i twitterze pojawiły się informacje o tym, ile nieprzespanych nocy zostało do premiery poszczególnych nowości. Na tej liście znalazł się oczywiście także Wiedźmin. Jesteście ciekawi? Koniecznie czytajcie dalej, by dowiedzieć się więcej!

Data premiery Wiedźmina

Data premiery Wiedźmina – kilka informacji

Data premiery WiedźminaW dniu publikacji postu do premiery serialu pozostało 97 nocy. W związku z tym wszystko wskazuje na to, że Wiedźmin na platformie Netflix będzie dostępny od 17 grudnia 2019 roku. Co ciekawe, posty błyskawicznie zostały usunięte z oficjalnych źródeł. Jednak jak wiemy, w Internecie nic nie ginie. Poza tym trudno stwierdzić, czy był to celowy zabieg, czy może jest to sprytna manipulacja, podgrzewanie atmosfery i robienie szumu wokół produkcji. A co wy o tym sądzicie? Chętnie poznamy wasze zdanie na ten temat. No i jeszcze, czy czekacie z niecierpliwością na ten projekt Netflixa?

Wszystkim, którzy niekoniecznie są w temacie, przypominamy, że na małych ekranach wystąpią m.in.: Henry Cavill jako Geralt, Anya Chalotra jako Yennefer, Freya Allan jako Ciri, czy Anna Shaffer jako Triss oraz Joey Batey w roli Jaskra. Poza tym w produkcji pojawi się także polski akcent aktorski. Maciej Musiał, który jakiś czas temu informował swoich fanów o tym, że dostał angaż w produkcji. Ponadto serial został oparty na bestsellerowej i kultowej już sadze o Wiedźminie, za którą odpowiada polski mistrz fantastyki, Andrzej Sapkowski.

Wszystkich, którzy do tej pory nie mieli okazji zapoznać się z twórczością pisarza, odsyłamy tutaj. Ponieważ znajdziecie tam wszystkie części z serii. Poza tym poniżej podrzucamy wam zwiastun serialu, który w sieci wywołał wiele dyskusji, a wśród fanów mieszane odczucia. Koniecznie zatem podzielcie się z nami waszymi opiniami!