Początek - kup na TaniaKsiazka.pl

Dan Brown pokazał domową bibliotekę, co z pewnością ucieszyło wielu fanów pisarza. Jeśli jednak zastanawialibyście się, dlaczego autor postanowił wpuścić dziennikarzy do domu, z przyjemnością wyjaśniamy. Otóż wszystko to ma związek z pojawieniem się na rynku najnowszej powieści Browna pt. Początek. Jak wiadomo, każda forma promocji jest dobra, zwłaszcza jeśli przynosi zamierzony efekt. A któż nie jest ciekawy, jak wygląda, chociaż część domu słynnego pisarza? My przyznajemy się bez bicia, że domowe biblioteczki to miejsca, które chętnie zwiedzilibyśmy u każdego autora, który może poszczycić się tak ogromną rzeszą Czytelników, jak Dan Brown. Dlatego też pełni entuzjazmu podrzucamy i Wam kilka zdjęć, dzięki którym chociaż trochę można zaspokoić ciekawość.

Dan Brown

www.cbsnews.com

Dan Brown pokazał domową bibliotekę – szczęściarze z CBS News Sunday Morning

Z okazji wielkiej, światowej premiery najnowszej powieści, Dan Brown zaprosił do domu dziennikarzy z CBS News

Dan Brown

www.cbsnews.com

Sunday Morning. Trudno wyobrazić sobie lepszą promocję nowo wydanej powieści. Zwłaszcza że zwiedzanie skoncentrowane było na domowej bibliotece pisarza, w której Brown trzyma wszystkie wydania własnych książek. Zaskakujące? Naszym zdaniem, to doskonały pomysł. Co więcej, sam wystrój pomieszczenia zdaje się oddawać charakter książek autora. Dan Brown te najważniejsze pomieszczenie w domu nazywa Fortecą Wdzięczności. Potężne, drewniane regały aż po sufit wypełniają książki Browna, wydane w 56 językach. Warto wspomnieć o tym, że polskie wydanie ma również tam swoje miejsce.

Ciekawostką jest też fakt, że pisarz urządził pokój w ten sposób, że posiada ono mnóstwo tajemniczych przejść i schowków. Trzeba tylko wiedzieć, który regał pchnąć lub pociągnąć. Nie ma chyba wątpliwości, że biblioteka pisarza to pomieszczenie, o którym marzy każdy książkoholik.

Dan Brown

www.cbsnews.com

A jak Wasze wrażenia po obejrzeniu zdjęć? My wciąż nie możemy wyjść z zachwytu. Trzeba przyznać, że Dan Brown ma talent nie tylko do pisania wciągających powieści, ale też projektowania tajemniczych pomieszczeń, rodem z historii, które pisze.

Jeśli do tej pory nie mieliście jeszcze okazji zapoznać się z twórczością pisarza, zachęcamy do nadrobienia zaległości. Książki Dana Browna znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!