Reese Whiterspoon świetnie sprawdza się nie tylko w roli aktorki, ale też producentki. Po Wielkich kłamstewkach i sukcesie serialu, który był też jej dużą zasługą, przyszedł czas na kolejną ekranizację. Tym razem Whiterspoon zajmie się produkcją serialu opartego na książce Kathleen Barber Czy już zasnęłaś?

Czy już zasnęłaś? Przeczytaj zanim obejrzysz

Powieść Czy już zasnęłaś? zdobyła już uznanie czytelników na świecie, a 3 czerwca w księgarniach pojawiło się jej polskie wydanie. Do tej pory książka zdążyła zebrać już mnóstwo pozytywnych opinii. Jesteście ciekawi, o czym jest ta historia?

Czy już zasnęłaśJosie była przekonana, że w końcu jej się udało. Żyje w Nowym jorku i nawet udało jej się zbudować związek. Przez dziesięć lat zmagała się z przeszłością. Ojca dziewczyny zamordowano w rodzinnym domu. Później matka zostawiła ją i siostrę, żeby wstąpić do sekty. Do tego ostatecznie okazało się, że nawet na siostrę nie może liczyć. Josie została sama i sama musiała sobie poradzić z traumami. Teraz wydawało się jej, że to wszystko jest już za nią. Że w końcu może zapomnieć.

Nieoczekiwanie tragedia, która dotknęła jej rodzinę, stała się tematem popularnego internetowego podcastu. Jego autorka, reportetka Poppy Parnell robi zawrotną karierę na śledztwie, które na światło dzienne wywleka wszystko, o czym Josie chce zapomnieć. Teraz jej życie, jej nazwisko i tragedia, którą przetrwała, stają się hashtagami w mediach społecznościowych. Josie już nie jest pewna tego, że uda jej się zbudować przyszłość w oderwaniu od wydarzeń z przeszłości. Nie dość, że będzie musiała wrócić w rodzinne strony, to jeszcze czeka ją spotkanie z siostrą, z którą od lat nie utrzymywała kontaktu.

Czy już zasnęłaś? debiutancka powieść Kathleen Barber. Warto zwrócić na nią uwagę nie tylko pod kątem powstającego serialu. To książka, która już zdążyła zwrócić uwagę czytelników na świecie. Możecie ją zamówić w tym miejscu.

Na razie nie znamy jeszcze daty premiery serialu, jednak wiemy, że w rolę Poppy Parnell wcieli się Octavia Spencer, laureatka Oscara dla najlepszej aktorki drugoplanowej w Służących Tate Taylor.