J.K. Rowling

Czy czwarty tom przygód Cormorana Strike’a już wkrótce ujrzy światło dzienne? Atmosferę podsyca nie kto inny, jak sama autorka cyklu, czyli J.K. Rowling. Do tej pory Czytelnicy mieli okazję zapoznać się z trzema częściami, w których występuje wspomniany bohater. Kolejno są to: Wołanie kukułki, Jedwabnik oraz Żniwa zła. Wszystkie te książki Rowling opublikowała pod pseudonimem Robert Galbraith, jednak bardzo szybko wyszło na jaw, kto naprawdę stoi za kryminalną serią. Teraz fani pisarki z wielką niecierpliwością czekają na kolejną powieść z Cormoranem Strike’em. A Rowling skutecznie podsyca ich ciekawość i ekscytację. Co zrobiła tym razem? Koniecznie czytajcie dalej, aby dowiedzieć się więcej!

J.K. Rowling

wikipedia.org

Czwarty tom przygód Cormorana Strike’a jest już prawie zakończony?

J.K. Rowling jest mistrzynią, jeśli chodzi o kontakt z fanami i odpowiednie wykorzystywanie mediów społecznościowych. Wszyscy fani doskonale wiedzą, że autorka uwielbia umieszczać na Twitterze całkiem zagadkowe informacje. Informacje, które jednak zawsze niosą za sobą sporo cennych wskazówek i podpowiedzi, dotyczących prac trwających nad danym projektem. Warto tutaj zaznaczyć, że Czytelnicy, na czwarty tom przygód Cormorana Strike’a czekają już ponad 3 lata. I właśnie po tym czasie pisarka umieściła następujący wpis:

Dziś, po długim czasie, Strike myśli, że wie, kto to zrobił.

Nic więc dziwnego, że w sieci i wśród fanów zawrzało. Taka informacja może oznaczać tylko jedno – prace nad długo wyczekiwanym, czwartym tomem, dobiegają właśnie końca.

Jak do tej pory autorka nie zdradziła zbyt wielu szczegółów, dotyczących pisanej właśnie części. Wiemy, że powieść ma nosić tytuł Lethal white, czyli Zabójcza biel. Jest jeszcze coś, co również podsyca plotki o ewentualnej dacie premiery wspomnianej książki. Jak z pewnością orientują się fani, na podstawie serii powstał mini serial. Główną rolę odgrywa tam Tom Burke i to on dolał oliwy do ognia. Aktor uważa, że nowe odcinki mają zostać nakręcone w 2019 roku, co oznacza, że powieść do tego czasu powinna ujrzeć już światło dzienne.

Wszystkie książki J.K. Rowling, pisane jako Robert Galbraith znajdziecie tutaj.