Czerwcowe premiery - komiks dziecięc

Ilustrowane powieści dla dzieci cieszą się dużą popularnością wśród młodych czytelników. Nic dziwnego, w końcu kto z nas nie lubi magii zaklętej w kolorowych stronach okraszonych wyśmienitą opowieścią? Poznaj czerwcowe premiery w kategorii komiks dziecięcy i znajdź coś dla swojego młodego odkrywcy. 🙂

Czerwcowe premiery – komiks dziecięcy: ZESTAWIENIE

Czarodziejki WITCH tom 2 znajdziesz na TaniaKsiazka.pl

Witch. Czarodziejki W.I.T.C.H. Tom 2

Zestawienie chciałabym zacząć od tytułu, który, choć jest adresowany do dzieci i młodzieży, z trudem umieszcza mi się w tej kategorii wiekowej. A to dlatego, że czytałam go, dzieckiem będąc i trudno jest uwierzyć mi w upływ czasu. Zapewne nie jestem w tym odczuciu odosobniona.

Czarodziejki W.I.T.C.H. to bestsellerowa włoska seria komiksowa, która wychodziła na naszym rynku w postaci cyklicznego magazynu spod skrzydeł Wydawnictwa Egmont. Czarodziejki wracają po latach i wciąż bawią i wzruszają czytelników w różnym wieku!

Niedawno mieliśmy okazję przyjrzeć się z bliska pierwszemu tomowi. Teraz pora na kontynuację przygód w postaci tomu numer dwa, gdzie znajdziemy komiksy z numerów 7-12 magazynu. Ja nie mogę się już doczekać, a Wy? 🙂

PREMIERA: 16 czerwca

Niesamowity Szerlok Worms czeka na Ciebie na TaniaKsiazka.pl

Niesamowity Szerlok Worms. W sieci kłamstw. Tom 1

Szerlok Worms to zabawna propozycja dla fanów kryminalnych zagadek. Worms jest poczciwą, choć momentami nieco pazerną, dżdżownica-detektywem. Lubuje się w oglądaniu programów o glebogryzarkach i rozwiązywaniu dużych problemów małych żyjątek.

Wraz z doktorem Jaszczurką Zwinką stawiają czoła przestępczym kreaturom przyrodniczego półświatka i mimo swoich niepozornych rozmiarów nie jeden raz ratują środowisko przed ogromną katastrofą.

Tym razem duet będzie musiał zidentyfikować tajemniczego porywacza, którego rysopis nie przypomina żadnego znanego nauce zwierzęcia. Jednak czy wystarczy robaczej dedukcji, aby rozwiązać zagadkę i stawić czoła zagrożeniu? Sprawdź to!

PREMIERA: 16 czerwca

Czerwcowe premiery - komiks dziecięcy: Minecraft. Na pastwę mobów. Tom 2 dostępny na TaniaKsiazka.pl

Minecraft. Na pastwę mobów. Tom 2

Nad sukcesem gry komputerowej Minecraft nie ma się co długo rozwodzić. Gracze pokochali możliwości otwartego klockowego świata usłanego potworami i niezwykłymi minerałami – nic więc dziwnego, że Minecraft doczekał się licznych opowiadań. Jednym z nich jest Na pastwę mobów, którego kontynuacja wychodzi w połowie tego miesiąca.

Co czeka na nas tym razem? Po ocaleniu swojego mentora, pożartego przez withera, łowcy potworów Cahira i Orion wyruszają na wyprawę, aby rozwiązać tajemnicę ciążącej na ich przyjaciółce klątwy, która powoduje, że dziewczynka przyciąga moby jak magnes. Aby znaleźć lekarstwo na przypadłość Atrii, muszą odnaleźć dawną rywalkę Senana.

Okazuje się jednak, że sprawy wyglądają inaczej, niż mogłoby się zdawać. Podczas wizyty w mieście dzielne bliźnięta zapoczątkują lawinę wydarzeń, która doprowadzi do zombie apokalipsy. Czy uda im się ocalić miasto i jego pechowych mieszkańców?

PREMIERA: 16 czerwca

Czerwcowe premiery - komiks dziecięcy: Studio tańca

Komiksy są super! Studio Tańca. Tom 4

Poznajcię Alię, Lusię i Julię. Dziewczyny chodzą po lekcjach do Studia Tańca i nic nie jest w stanie zakłócić ich wspólnej pasji. Bo gdy w grę wchodzi taniec – wszystkie inne sprawy przestają mieć znaczenie.

Zaś momenty takie jak próby do dwóch muzycznych spektakli: Królowa Śniegu i Afrykańska opowieść, czy wspólny wypad do Sewilli na kurs flamenco, to tylko kolejny krok do zacieśniania między dziewczynami ich przyjaźni.

A ta tak jak taniec, nie zna granic i nigdy nie ustaje w poszukiwaniu kolejnych wesołych przygód.

PREMIERA: 16 czerwca

Pozytywka. Witamy w Pandorii znajdziesz na TaniaKsiazka.pl

Pozytywka. Witamy w Pandorii. Tom 1

Na zakończenie mamy dla Was pierwszą część przygodowej opowieści o dziewczynce, która zostaje wezwana na pomoc przez mieszkańców ukrytego świata. Nola, bo tak jej na imię, obchodzi ósme urodziny, ale czuje przede wszystkim smutek, bo tęskni za niedawno zmarłą mamą. Czy chociaż trochę rozweseli ją prezent – piękna pozytywka?

Dziewczynka przekręca kluczyk zabawki i… w ten sposób zaczyna swoją wielką przygodę! Nola przedostaje się do krainy dziwów, gdzie spotyka niezwykłe istoty i wpada w wir szalonych wydarzeń, a przede wszystkim poznaje sekrety z przeszłości swojej mamy.

Czy jednak nawet najbardziej fascynujące przeżycia mogą uleczyć ból po stracie ukochanej osoby? Przekonajcie się sami.

PREMIERA: 16 czerwca

Czerwcowe premiery – komiks dziecięcy: na którą z nich się skusisz?

Czerwcowe premiery - komiks dziecięc