PolecamyReportażeZapowiedzi i nowości

Czas dobrej zmiany. Jak rodzi się rewolucja – o tej książce będzie głośno!

Czas dobrej zmiany. Jak rodzi się rewolucja to książka, która będzie dostępna od 12 października 2018 roku. Ta pozycja przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom literatury faktu, polskich reportaży i książek, związanych z polityką kraju. Dorota Kowalska stworzyła niezwykłą lekturę, w której słychać głosy każdej opcji politycznej. Tym samym książka nie jest jednostronna i przedstawia wiele różnych perspektyw i spojrzeń na bieżące wydarzenia polityczne w Polsce. Bez medialnego szumu i teatralnych scen. Tylko konkretne odpowiedzi na ważne pytania i głosy, w które warto się wsłuchać.

Autorka ma już na koncie kilka innych książek, które w błyskawicznym tempie zyskały status bestsellerów i stały się wielkimi hitami. Z tego powodu trudno się dziwić, że i jej najnowsza publikacja wzbudza ogromne zainteresowanie. Koniecznie sprawdźcie sami tę lekturę! My nie mamy wątpliwości, że to jedna z tych książek, o których będzie głośno.

Czas dobrej zmiany. Jak rodzi się rewolucja – życie społeczne i polityczne w Polsce

„Rewolucja” to właśnie tym słowem najczęściej określa się ostatnie 3 lata życia społecznego i politycznego w naszym kraju. I trudno temu zaprzeczyć, ponieważ rzeczywiście był to czas wielkich zmian. Zmian, którym od początku towarzyszyły i wciąż towarzyszą ogromne emocje. Co takiego się stało, że Polacy w końcu zbuntowali się przeciwko elitom? Dokąd zmierza rząd Prawa i Sprawiedliwości? Czy to prawda, że Polakom znudziła się demokracja? I w końcu, jaka przyszłość czeka Europę? Na te pytania oraz wiele, wiele więcej, autorka próbuje znaleźć pytania w rozmowie z nadzwyczajnymi gośćmi. Z tego powodu wywiadu udzielili: Grzegorz Schetyna, Adam Bielan, Janusz Czapiński, Michał Kamiński, Maciej Gdul, Leszek Miller, Zbigniew Mikołejko, Waldemar Paruch, Paweł Kowal, Marcin Król, Barbara Nowacka, Joachim Brudziński, Ryszard Bugaj, Zofia Romaszewska, Barbara Piwnik, Marcin Warchoł, Marek Chmaj, Jadwiga Staniszkis, Stanisław Żelichowski, Katarzyna Lubnauer, Paweł Kukiz i o. Paweł Krupa.

Przypominamy, że książka pt. Czas dobrej zmiany. Jak rodzi się rewolucja będzie dostępna od 12 października bieżącego roku. Znajdziecie ją tutaj. Gorąco polecamy!