Hotel nad oceanem to książka, której autorką jest Colleen Coble. To już kolejna powieść pisarki, zabierająca czytelnika w niezwykłą podróż pełną nadziei, strachu i miłości. Idealna propozycja dla wszystkich, którzy cenią sobie dobrą książkę z nietuzinkową akcją i poruszającą historią.

Hotel nad oceanem

Kiedy odwiedzasz Hotel nad oceanem

I okazuje się nagle, że owo miejsce budzi w tobie wspomnienia, które mogą zagrozić wszystkiemu, co cenisz w życiu. Z taką sytuacją musi zmierzyć się główna bohaterka, Claire Dellamare. Przybywa ona do Tourmaline na wyspie Folly Shoals w stanie Maine. Właściwie to towarzyszy ojcu, który jest dyrektorem generalnym ich firmy, w spotkaniu biznesowym. Ta wyprawa jednak zaczyna budzić w niej dziwne wspomnienia. I wtedy dziewczyna dowiaduje się, że w 1989 roku zaginęła podczas swoich czwartych urodzin, które były organizowane właśnie tutaj. Znaleziono ją również w tym samym miejscu rok później z karteczką przypiętą do sukienki. Zupełnie nikt nie wiedział, gdzie była przez miniony czas, a ona sama w ogóle nie pamiętała, że była porwana.

W tym samym czasie, gdy doszło do zaginięcia dziewczyny, Luke Rocco w równie niewyjaśnionych okolicznościach stracił matkę. Claire spotyka chłopaka i kiedy na jaw wychodzi te niezwykłe powiązanie między nimi, postanawiają razem odkryć prawdę o tamtych wydarzeniach. W końcu dziewczyna zaczyna mieć pewne przebłyski wspomnień, ale okazuje się, że jej rodzinie zależy na tym, aby wymazywać je jedno po drugim. Ponadto po piętach depcze jej morderca. Teraz jej życie zależy od tego, czy rozwiąże zagadkę z przeszłości. Niemal każdy skrywa przed nią jakiś sekret, ale Claire jest gotowa zrobić wszystko, by prawda ujrzała światło dzienne.

Serdecznie polecamy książkę pt. Hotel nad oceanem autorstwa Colleen Coble.