Bruce Dickinson. Autobiografia - zobacz na TaniaKsiazka.pl

Bruce Dickinson. Autobiografia to świetna propozycja nie tylko dla fanów legendarnego wokalisty Iron Maiden. Także ci, którzy interesują się literaturą faktu znajdą tu wiele interesujących i ciekawych wątków. Nie trudno bowiem sobie wyobrazić, jak fascynujące prowadził życie Bruce Dickinson. Jego autobiografia to nie tylko spis najważniejszych momentów. To wiele zabawnych anegdot, mrocznych epizodów i ciekawostek, o których nawet najwięksi fani mogli nie mieć pojęcia. Koniecznie sprawdźcie to sami!

Bruce Dickinson. Autobiografia – prawdziwy obraz ikony Rocka

Nikt dziś nie zaprzeczy, że Iron Maiden to jeden z najbardziej rozpoznawalnych i wpływowych zespołów wszech czasów. Bruce Dickinson przez ponad 30 lat był jego głównym wokalistą, a później odniósł również sukces w solowej karierze. O sile i popularności zespołu świadczą liczby, które naprawdę imponują. Sprzedali łącznie 90 milionów płyt i zagrali 2000 koncertów na całym świecie.

Teraz Bruce Dickinson odsłania przed fanami nieco faktów z tego zwariowanego świata i swojego życia. Warto tutaj zauważyć, że sama postać front mena zespołu jest niezwykle barwna i fascynująca. Bo poza tym, że jest słynnym wokalistą, ma jeszcze sporo niecodziennych zainteresowań. Jest kapitanem samolotu, przedsiębiorcą awiacyjnym, mówcą motywacyjnym, browarnikiem, powieściopisarzem, twórcą scenariuszy filmowych i światowej klasy szermierzem. Mało? Oczywiście, że znajdzie się więcej!

Dickinson o swoim życiu i tym, z czym musiał się zmierzyć, opowiada z niezwykłą pasją i poczuciem humoru. Odbiorcy znajdą tu wspomnienia z ponad 30 zwariowanych lat, które wokalista przeżył z Iron Maiden. To również opowieść o dzieciństwie spędzonym w brytyjskiej szkole, karierze solowej, zespołach, ojcostwie i rodzinie. Ale będą też cięższe tematy, zmuszające do refleksji. Bo Dickinson całkiem niedawno stoczył walkę z nowotworem. To, na co mogą liczyć fani wokalisty i Czytelnicy, to rozbrajająca szczerość autora i odwaga. Gwarantujemy, że podczas tej lektury nikt z Was nie będzie się nudził.

Książkę pt. Bruce Dickinson. Autobiografia znajdziecie tutaj. Przypominamy również, że święta już za pasem. A taka książka to bez wątpienia idealny prezent dla wszystkich fanów Iron Maiden. Gorąco polecamy!