Promocje

Bobas na pokładzie! Świętuj razem z TaniaKsiazka.pl i odbierz 8% zniżki na zakupy!

Odbierz kod zniżkowy!

Bobas na pokładzie! Świętuj razem z TaniaKsiazka i odbierz 8% zniżki na zakupy!Nadeszła wiekopomna chwila dla ekipy TaniaKsiazka.pl! 24 października 2013 roku, około godziny 14:00 czasu środkowoeuropejskiego, urodził się dziedzic tronu księgarni internetowej TaniaKsiazka.pl! Brzdąc waży 3140 g, jest zdrowy, silny, a swoim szczerym uśmiechem w okamgnieniu podbił serca szczęśliwych rodziców, po czym hucznie oznajmił, iż skonsumowałby małe „puchatkowe conieco”.

Witając pierworodnego, ceny w księgarni internetowej TaniaKsiazka.pl oddały uroczysty pokłon, równocześnie zezwalając na redukcję rzędu aż 8% od swojej wartości!

Świętuj razem z TaniaKsiazka.pl i odbierz dodatkowe 8% zniżki!

Złóż zamówienie na TaniaKsiazka.pl wykorzystując kod zniżkowy, a do paczki dorzucony zostanie gratis w formie TanioKsiążkowej zakładki magnetycznej!

  1. Czas trwania akcji: 24.10.2013 (od godz. 14:00) do 31.10.2013 (do godz. 12:00).
  2. Zniżka obejmuje wszystkie dostępne produkty na stronie księgarni internetowej TaniaKsiazka.pl.
  3. By skorzystać ze zniżki, wystarczy kupić dowolny produkt (lub wiele produktów), a następnie w momencie składania zamówienia, w kroku „Informacje o płatnościach” wprowadzić kod zniżkowy: 1+1=3. Wówczas automatycznie obniży się wartość wszystkich produktów w koszyku.
  4. Wykorzystując podany kod, otrzymujesz gratis w postaci TanioKsiążkowej zakładki magnetycznej.

Dodatkowe informacje odnośnie cen oraz promocji znajdziesz na stronie księgarni internetowej TaniaKsiazka.pl.

Paweł Mieczkowski