Blisko mnie - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Blisko mnie to książka, którą z ogromną przyjemnością Wam dziś prezentujemy. Po pierwsze jest to niesamowicie wciągająca lektura. A ponieważ przejęliśmy nad nią patronat, jest nam podwójnie miło, że mamy okazję wspierać tak obiecujące powieści. Autorka, Amanda Reynolds literaci debiut może zaliczyć do jak najbardziej udanych. Jej historia już cieszy się ogromnym zainteresowaniem na całym świecie. Tym samym czytelnicy w Polsce również już niedługo będą mieli okazję poznać jej twórczość. Prezentowana dziś powieść będzie dostępna od 17 października 2018 roku i przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom thrillerów psychologicznych i dramatów. Zaciekawieni? Koniecznie sprawdźcie, co takiego ma w sobie ta powieść, że grono jej wielbicieli stale rośnie.

Blisko mnie – jak wytłumaczyć strach przed własnym mężem?

Główną bohaterką powieści jest Jo Hardings. Kobieta w wyniku nieszczęśliwego wypadku spada ze schodów i ląduje w szpitalu. Tam okazuje się, że cierpi na częściową amnezję. Tym samym zupełnie nie pamięta wydarzeń z ostatniego roku. Bohaterka ma jednak u swego boku męża i dzieci, którzy zapewniają ją, że wszystko jest w porządku.

Tymczasem Jo zaczyna wątpić w oficjalną wersję zdarzeń. Ma wrażenie, że wszyscy przede wszystkim skrywają przed nią same mroczne tajemnice. Wkrótce udaje się jej połączyć wszystkie wydarzenia z ostatnich dwunastu miesięcy. I wtedy staje się jasne, że rodzina wcale nie chce, by odzyskała pamięć. Czy to możliwe, że zrobiła coś złego? Czy nie była tak dobrą żoną i matką, jak chciałaby wierzyć?

Blisko mnie to historia, która ma w sobie wszystko, co zainteresuje nawet najbardziej wymagającego czytelnika. Niezwykle wciągający thriller psychologiczny z wyraźnymi elementami dramatu, aż do ostatnich stron trzyma w niepewności i napięciu. A wszystko po to, by na koniec zaskoczyć rozwiązaniem akcji.

Przypominamy, że książka Amanda Reynolds pod naszym patronatem, do sprzedaży trafi 17 października bieżącego roku. Powieść znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim czytelnikom, którzy poszukują nietuzinkowej historii, doskonale umilającej czas podczas jesiennych dni. Koniecznie sprawdźcie to sami!