Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai - kup na TaniaKsiazka.pl

Biuro detektywistyczne Lassego i Mai. Pierwsza tajemnica, prezentowane w kinie, z pewnością ucieszy tych nieco młodszych odbiorców. Zgadza się! Już od 8 marca bieżącego roku film na podstawie słynnej, dziecięcej serii, jest dostępny w polskich kinach. To doskonała propozycja dla wszystkich rodziców, którzy poszukują nietuzinkowych ekranizacji, które zainteresują ich pociechy. Gwarantujemy, że przy tej produkcji świetnie bawić będą się nie tylko dzieci. Tym samym to idealny pomysł na wspólne spędzenie czasu. A poza tym to także świetna okazja, by sięgnąć po książki ze wspomnianej serii, jeśli jeszcze do tej pory nie było Wam z nimi po drodze. Zainteresowani? Koniecznie czytajcie dalej, by dowiedzieć się więcej!

Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai - kup na TaniaKsiazka.pl

Biuro detektywistyczne Lassego i Mai – zwiastun oraz kilka słów o fabule

Stanowisko reżysera zajęła Josephine Bornebusch, natomiast scenariusz opracowali Mattias Grosin oraz Henrik Engström. Na ekranach widzowie mają okazję zobaczyć Ester Vuori (Maja), Franka Dorsina (Lasse) czy Tomasa Norströma (szef policji) i Katrin Sundberg (dyrektorka Margaretha).

O czym zaś opowiada sama seria? Lasse i Maja to najlepsi przyjaciele, którzy chodzą do jednej klasy. Z pozoru to całkiem zwykłe dzieci. Nie potrafią latać ani czytać w myślach. Jednak dzięki swej ciekawości, inteligencji, wyobraźni i pozytywnemu nastawieniu potrafią rozwiązać każdą zagadkę kryminalną. W niewielkim szwedzkim miasteczku Valleby posiadają swoje Biuro Detektywistyczne, które mieści się w piwnicy Mai. Mają w nim wiele pomocnych sprzętów: lupę, aparat fotograficzny, sztuczne nosy, komputer i wiele innych, bez których dobry detektyw obejść się nie może. Ciche miasteczko kryje w sobie wiele niezwykłych zagadek, które rozwiązać potrafi tylko ta para przyjaciół.

Warto tutaj również wspomnieć, że cała seria dostępna jest w ponad trzydziestu krajach. Niezwykle wciągające historie, które trzymają w napięciu aż do ostatniej strony, by zaskoczyć czytelnika zakończeniem, cieszą się ogromną popularnością. Poza tym całość uzupełniają ciekawe ilustracje Heleny Willis.

Serię pt. Biuro detektywistyczne Lassego i Mai znajdziecie tutaj. Natomiast poniżej prezentujemy Wam z przyjemnością zapowiedź filmu, który jest już dostępny w kinach.

A może już go widzieliście? Koniecznie podzielcie się z nami wrażeniami, warto?