Łukasz Kubot. Żyjąc marzeniami - kup na TaniaKsiazka.pl

Biografia Łukasza Kubota to nie lada gratka dla wszystkich miłośników tenisa. Obecnie cała Polska skupiona jest na Polskiej Reprezentacji w piłce nożnej, która dzielnie walczy o wyjście z grupy na Mistrzostwach Świata w Rosji. Jednak warto pamiętać o tym, że nie tylko wśród piłkarzy mamy wybitne nazwiska. Łukasz Kubot to jeden z najlepszych, rodzimych tenisistów ostatnich lat. To jemu przypadło miano pierwszego polskiego zwycięzcy Wimbledonu! Jednak początki sportowca wcale nie należały do najłatwiejszych.

Książka pt. Łukasz Kubot. Żyjąc marzeniami będzie dostępna od 4 lipca 2018 roku. Czytelnicy dowiedzą się z niej, jak wyglądały początki Kubota, jego życie oraz droga na sam szczyt. Autorem prezentowanej biografii jest Artur Rolak, dziennikarz sportowy, który tenisem zajmuje się od 1992 roku. To on odpowiada m.in. za książkowy wywiad z Agnieszką Radwańską.

Biografia Łukasza Kubota – poznajcie historię pierwszego polskiego zwycięzcy Wimbledonu

Jak już zdążyliśmy wspomnieć, początki Kubota nie należały do najłatwiejszych. Kiedy zaczynał swoją przygodę z tenisem, po meczach wysypywał mączkę z dziurawych butów. A gdy wygrywał, często musiał rezygnować z dalszych rozgrywek, bo psuła mu się rakieta. Jedyna, jaką miał. Jednak mimo tych przeszkód, a nawet dzięki nim, Łukasz Kubot zdobył szczyt. Jako pierwszy z Polaków triumfował w legendarnym Wimbledonie.

W prezentowanej dziś biografii Czytelnicy będą mieli okazję przeczytać, jak u Kubota przejawia się jego obsesyjny profesjonalizm. Dowiecie się również, ile znaczył dla niego wyjazd do USA i Czech. A czy wiedzieliście, że Łukasz potrafi świetnie tańczyć kankana? Kto go tego nauczył oraz dlaczego Łukasz nie został piłkarzem, zdradza autor biografii, Artur Rolak. Ma on za sobą liczne rozmowy z Kubotem, jego rodziną, trenerami i kolegami z kortu. Dzięki temu Rolak stworzył książkę, prezentującą niezwykłą historię najbardziej utytułowanego polskiego tenisisty XXI wieku.

Przypominamy, że biografia Łukasza Kubota będzie dostępna od 4 lipca bieżącego roku. Książkę pt. Łukasz Kubot. Żyjąc marzeniami znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy ją wszystkim fanom tenisisty oraz miłośnikom nietuzinkowych biografii znakomitych, polskich sportowców.