Bez złudzeń – nowość od Mii Sheridan to doskonała wiadomość dla wszystkich miłośniczek literatury kobiecej i powieści obyczajowych. Jednak po tę historię śmiało mogą sięgnąć także wielbiciele młodzieżowych pozycji. Styl autorki porwał już wielu Czytelników na całym świecie. Jej książki szturmem wdzierają się na pierwsze miejsca bestsellerowych list i pozostają tam na długi czas. W końcu nie bez powodu Sheridan została wielokrotnie nagrodzona wyróżnieniem New York Timesa w kategorii Bestseller Author. Już niebawem odbiorcy w Polsce będą mieli okazję zapoznać się z jej najnowszą powieścią pt. Bez złudzeń. Jej premiera przewidywana jest na 18 października 2018 roku. Zaciekawieni? Koniecznie sprawdźcie, co tym razem stworzyła pisarka!

Bez złudzeń – fascynująca opowieść o blaskach i cieniach życia

Głównymi bohaterami powieści są Eloise i Gabriel Danton. Oboje zmagają się z traumatycznymi przeżyciami z dzieciństwa. Ona, jako mała dziewczynka egzystowała kątem u biologicznego ojca, gdzie została zgwałcona przez jego kompana. Przez te wydarzenia wzrastało w niej poczucie bezradności i osamotnienia wobec otaczającej ją rzeczywistości. Kiedy kończy szkołę średnią, zatrudnia się w klubie ze striptizem. Przybiera imię Crystal i jako bardzo urodziwa kobieta szybko zyskuje popularność.

On natomiast w wieku dziewięciu lat został porwany. W zawilgoconej, wyposażonej w małe zaciemnione okienko piwnicy spędził sześć długich i trudnych lat. W końcu jednak udało się mu wyrwać z tego okropnego więzienia. Los jednak nie był dla niego do końca łaskawy. Kiedy chłopak dotarł do domu, okazało się, że nie ma tam jego rodziców. Zginęli w wypadku samochodowym. Oparcie znalazł w przyjacielu ojca i własnej artystycznej twórczości. W końcu uwierzył także w to, że może być szczęśliwy z kobietą. Rzecz w tym, że wciąż bał się bliskości, zarówno fizycznej, jak i psychicznej. Przyszło mu do głowy, że mógłby zapłacić za pomoc w zwalczeniu tej obsesji. Wybrał się  więc do klubu. Tam spotyka Crystal, która od razu zachwyca go swoją urodą. Ale jest jeszcze coś. Mężczyzna widzi, że tancerka zupełnie nie pasuje do miejsca, w którym się znajduje. Dlatego postanawia z nią porozmawiać.

Nowość od Mii Sheridan znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!