Będzie kontynuacja Złotej klatki Läckberg!

Czytaliście Złotą klatkę Camilli Läckberg? Ci fani mrocznych skandynawskich książkowych klimatów, którzy jeszcze nie mieli tego thrillera w swoich rękach, powinni się pośpieszyć. Dlaczego? Bo właśnie zaczynają pojawiać się informacje, że już latem możemy spodziewać się kolejnej części serii.

Będzie kontynuacja Złotej klatki Läckberg!

Kontynuacja Złotej klatki już latem!

Informacja dotycząca tego, że kontynuacja Złotej klatki pojawi się prawdopodobnie w lipcu, pojawiła się na fanpage’u polskiego wydawcy piarki – Czarnej Owcy:

Pytacie nas często o kolejną książkę Camilli Läckberg. Z przyjemnością informujemy, że oczywiście ją wydamy. Premiera kontynuacji „Złotej klatki” będzie mieć miejsce prawdopodobnie w lipcu 😁. Czekacie?

Opublikowany przez Czarna Owca Wtorek, 14 stycznia 2020

Złota klatka - kup na TaniaKsiazka.plZłota klatka miała premierę w kwietniu zeszłego roku. To trzymający w napięciu thriller psychologiczny, którego bohaterką jest Faye.

Piękna kobieta pozornie ma wszystko: przystojnego męża Jacka, córeczkę Julienne i dostatnie życie. Jednak jej codzienność przypomina tytułową „złotą klatkę”. Faye desperacko stara się zadowolić wymagającego męża, który – jak bohaterka ma wrażenie – coraz bardziej się od niej oddala. Dodatkowo musi się uporać ze swoją mroczną przeszłością.

Gdy Jack i Julienne nie wracają z morskiej wycieczki, a policja w mieszkaniu znajduje ślady krwi, podejrzenie z miejsca spada na Faye.

Läckberg – królowa szwedzkiego kryminału

To, że dalszą część tej historii poznamy prawdopodobnie w lipcu, to na razie jedyna informacja na temat nowej książki autorki. Szczegóły dotyczące tej publikacji są trzymane w sekrecie, więc nie znamy nawet tytułu. Czy tak jak my, z niecierpliwością czekacie na to, aż wydawca zdradzi czytelnikom coś więcej?

Jednego możemy być pewni. Ponieważ Läckberg jest mistrzynią w budowaniu napięcia, to liczymy na to, że po raz kolejny zostaniemy wciągnięci w mroczny świat niebezpiecznych tajemnic.

Jeżeli czytaliście już Złotą klatkę, to podejrzewam, że tak jak my, będziecie wypatrywać tej premiery na horyzoncie wydawniczym. Tymczasem Ci z Was, którzy dopiero chcą zacząć mroczną przygodę z najnowszą serią Camilli Läckberg, Złotą klatkę znajdą w tym miejscu.