Basia 3 - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Basia 3 to nie lada gratka dla wszystkich małych czytelników i widzów. Poza tym to także świetna wiadomość dla każdego rodzica i opiekuna najmłodszych odbiorców. Ponieważ już 8 listopada 2019 w Kinie Pod Baranami pojawi się właśnie trzecia odsłona przygód słynnej bohaterki, ulubienicy wszystkich dzieci. W związku z tym warto tutaj wspomnieć, że filmowa seria oparta jest na książkowym wydaniu przygód Basi. Jeśli zatem do tej pory nie było Wam po drodze z tym uroczym i wciągającym cyklem dla przedszkolaków, koniecznie nadróbcie zaległości. Gwarantujemy, że Wasze pociechy będą zadowolone, a wy przekonacie się, że książki dla najmłodszych to super sprawa. Sprawdźcie to!

Basia 3 - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Basia 3 – kilka słów o kolejnej części

Najnowsza część filmowych przygód Basi porusza zagadnienia, które są bliskie nam wszystkim. To prezentacja rzeczywistości bez lukru. Twórcy nie bali się ukazać zwykłych problemów, z którymi zmagamy się na co dzień. Powrót mamy do pracy, domowe obowiązki i wiele innych. Poza tym w tej serii Basia dowiaduje się także, że świat jest większy niż dom, przedszkolne i podwórko. Do tego mierzy się z odmiennością, ucząc się przy tym, że otwartość w relacjach z ludźmi, których nie rozumiemy, może zdziałać cuda. A do tego, podczas przygotowań do Gwiazdki, okazuje się, że nie tylko mama może zbudować magiczną atmosferę. To zadanie, które należy do wszystkich członków rodziny.

Poza tym twórcy postarali się, by w tej części wystąpiły różne typy dziecięcych osobowości. Tym samym uczą, że każdy z nich jest wartościowy. Zarówno ekstrawertyczna Basia, zamknięta w sobie Anielka, jak i wycofany i jeszcze niedopasowany Titi. To seria, która świetnie ukazuje świat widziany oczami przedszkolaków. A co więcej, nie tylko dzieci są w stanie się czegoś z niej nauczyć. To również świetne widowisko dla dorosłych, ponieważ każdy dowie się z tej serii czegoś o najmłodszych i samych sobie.

Książki z serii Basia znajdziecie tutaj. Natomiast poniżej prezentujemy Wam zapowiedź animacji Basia 3. Dajcie znać, czy Wasze maluchy oglądają i czytają!