Barry Eisler to autor wielu bestsellerowych powieści. Tym razem mamy przyjemność polecić wam jego najnowszą książkę pt. Oko Boga. Mistrz gatunku sensacyjnego ponownie wraca do gry. I po raz kolejny pokazuje, że wysoko rozwinięta technologia naszych czasów nie zawsze jest powodem do radości.

Oko Boga

Barry Eisler i historia prawdziwa?

W najnowszej powieści autor uzmysławia czytelnikowi, w jak dużym stopniu może on podlegać elektronicznej inwigilacji. Ilu z was zwraca uwagę na ten potencjalny problem? Z reguły każdemu wydaje się, że ten problem go nie dotyczy. A co, gdyby okazało się, że jest zupełnie inaczej i czasy elektronicznych gadżetów stałby się zamkniętą klatką, gdzie każdy wasz ruch i słowo byłyby kontrolowane? Barry Eisler, specjalista od najnowocześniejszych technik komputerowych, przy tworzeniu owej historii posiłkował się własnym doświadczeniem, które nabył jako pracownik operacyjny CIA. Czego więc może spodziewać się czytelnik? Z pewnością wartkiej akcji i solidnych bohaterów z pogłębioną charakterystyką psychologiczną. Okazuje się, że Oko Boga to nie tylko polityczny thriller. Poza właściwym przebiegiem akcji będziecie mieli szansę skorzystać z listy przydatnych linków zamieszczonych w przypisach. Skierują was one na strony internetowe, gdzie znajdziecie obszerne informacje na temat metod działania amerykańskich tajnych służb. Ponadto to również strony informujące o działalności aktywistów, którzy bronią praw obywatelskich.

Dzięki tej książce przekonacie się, że problem inwigilacji w dzisiejszych czasach nie dotyczy tylko znanych osobistości czy działaczy politycznych. Okazuje się bowiem, że Wielki Brat niemal na całym świecie próbuje coraz ściślej kontrolować życie zwykłych obywateli. A problem ten wcale nie omija Polski.

Oko Boga autorstwa Barrego Eislera znajdziecie tutaj. Polecamy serdecznie!