Bajecznie bogaci Azjaci - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Bajecznie bogaci Azjaci to początek serii, która szturmem zaczyna podbijać zagraniczny rynek książki. Dlaczego tak się dzieje, biorąc pod uwagę, że debiut pierwszej części miał miejsce w 2013 roku? Nie ma wątpliwości, że na rosnącą obecnie popularność prezentowanej serii wpływa fakt, że kolejny tytuł trylogii Problemy ludzi bogatych zostanie zekranizowany. Reżyserią zajmie się Jon M. Chu. W rolach głównych wystąpią, m.in.: Constance Wu (Rachel), Henry Golding (Nick) czy Michelle Yeoh (Eleanor).  Nie od dziś wiadomo, że hollywoodzcy producenci niejednokrotnie dali drugie życie zapomnianej już przez Czytelników powieści.

Bajecznie bogaci Azjaci – kilka słów

Prywatny odrzutowiec, którego określenie „luksusowy” nie do końca oddaje jego prezencję. W środku znajduje się ajurwedyjskie studio jogi i Spa. Do tego należy dorzucić 120-metrowy jacht, gdzie można relaksować się aż w dwóch basenach, pograć w kręgle lub potańczyć na specjalnej sali balowej. Gdyby to było zbyt mało rozrywek, znajdziecie tu także salę do karaoke, kasyno i bar sushi. To oczywiście nie wszystko. Należy do tego doliczyć posiadłości pełne przepychu z ogrodami wielkości całej dzielnicy oraz ubrania wartości kilku mieszkań w Paryżu. Zastanawiacie się, kto może pozwolić sobie na takie życie? Czyżby była tu mowa o majątku Carringtonów? Nic bardziej mylnego. Wyobraźcie sobie, że te „drobiazgi” należą do jednego z najstarszych rodów w Azji, którego bajkowe życie przypomina Dynastię na sterydach. I do dosłownie, bo wszystko jest tu większe, wspanialsze i droższe. A ponadto egzotycznie piękne.

Pojawia się też inne, ważne pytanie. Czy w takim otoczeniu ma szansę odnaleźć się ktoś spoza elity? Z tym musiała zmierzyć się Rachel Chu, która bez zastanowienia zgodziła się na wyjazd z chłopakiem do jego rodzinnego Singapuru. W najgorszych snach nie przypuszczała, że Nick zabierze ją w sam środek gniazda jadowitych os. Os, które czyhają tylko na jej najmniejsze potknięcie i marzą o tym, by usidlić przystojnego i jak się okazuje, bogatego Nicka.

Jeśli do tej pory nie mieliście szansy zapoznać się z historią pt. Bajecznie bogaci Azjaci odsyłamy tutaj

Paulina Roszko