Co mi w życiu nie wyszło, taki tytuł nosi najnowsza autobiografia Piotra Gąsowskiego, która od niedawna jest już dostępna w sprzedaży. Jego postać jest z pewnością znana wielu z was. Przez wiele długich lat pracował w pocie czoła i brał na głowę dziesiątki ról filmowych oraz teatralnych. Opłaciło się, jest teraz jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy w polskim show-biznesie. Ale jak wiadomo, żadne początki nie są gładkie i przyjemne. A życie to nie tylko pasmo sukcesów i wzlotów. Zdarzają się również upadki, często bardzo bolesne.

Autobiografia Piotra Gąsowskiego – czyli aktor sam o sobie

Dokładnie pięć lat zajęło mu spisanie własnej historii życia. Opowieści zawartych w tej książce jeszcze nikt nie słyszał. Przytoczone wspomnienia Gąsowski komentuje w charakterystyczny dla siebie sposób. Dlaczego zajęło mu to tak dużo czasu? Jak podkreśla autor, książkę napisał sam, co wszystko wyjaśnia.

Autor zupełnie szczerze opowiada o swoim życiu. Myli się ten, kto myśli, że to zbiór jedynie wesołych opowieści. Ponieważ to życie pisze najlepsze scenariusze, Piotr Gąsowski nie oszczędza nawet tych gorzkich momentów. W swojej książce przywołuje osoby ważne dla niego kiedyś i dziś. Oraz takie, z którymi los zetknął go tylko na chwilę. Wspomina także kobiety życia, przyjaciół i oddaje należyty hołd Mistrzom – w dzisiejszych czasach odsuwanych na dalszy plan.

W tej autobiografii nie ma miejsca na cenzurę. Aktor nie wypiera się żadnej części swojego życia, choćby tej najmroczniejszej i najmniej chlubnej. A wszystko to przedstawia przez pryzmat humoru i ogromnego dystansu do własnej osoby.

Autobiografia Piotra Gąsowskiego to idealna książka na dzisiejsze czasy, w których obowiązują sztywne ramy idealnego wizerunku i określonych zachowań. W czytelnikach wywoła wiele pozytywnych emocji, śmiechu i radości oraz udowodni, że nawet najlepszym zdarzają się wpadki.

Książkę pt. Co mi w życiu nie wyszło znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!