Kadziu - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Autobiografia Łukasza Kadziewicza ukazała się na rynku pt. Kadziu i jest nie lada gratką dla wszystkich fanów sportowca. To także świetna okazja do uzupełnienia zbiorów dla Czytelników, którzy kolekcjonują biografie ciekawych i sławnych osób. A Łukasz Kadzewicz z pewnością zalicza się do tego grona. Na koncie ma mnóstwo sukcesów związanych z piłką siatkową, a jego nazwisko zna każdy miłośnik tej dyscypliny. Co więcej, nawet osoby niezbyt interesujące się sportem słyszały o nim chociaż raz. Teraz fani sportowca w całej Polsce stoją przed niepowtarzalną okazją, by poznać Kadziewicza znacznie bliżej. Przekonajcie się sami, co takiego zawiera ta autobiografia, że w tak błyskawicznym tempie zyskała status bestsellera!

Autobiografia Łukasza Kadziewicza – poznajcie historię najwybitniejszego siatkarza ostatnich lat!

Dlaczego książka jest tak wyjątkowa? Po pierwsze, dlatego że to pierwsza tego typu pozycja na polskim rynku, która przybliża sylwetkę Kadziewicza. Pierwsza, w której on sam zdecydował się opowiedzieć swoją historię. Po drugie, dlatego że wicemistrz świata przełamuje pewne tabu w tym hermetycznym środowisku siatkarzy. Opowieści sportowca pozwalają zajrzeć odbiorcy za kulisy tego sportu. Co więcej, podsuwają odpowiedzi na wiele ważnych pytań. Dowiecie się między innymi, co takiego się stało, że polska reprezentacja siatkarzy, po trzydziestu latach posuchy, zaczęła odnosić sukcesy.

Ale to nie wszystko. Kadziewicz nie wstydzi się tego, jaki był i jest naprawdę. Odsłania wiele sekretów, udowadnia, że opinia krnąbrnego siatkarza na jego temat nie była zupełnie przesadzona. To historia o tym, jak udało mu się pogodzić życie siatkarza i rockendrollowca.

Czytelnicy po raz pierwszy dowiedzą się, jak wyglądały imprezy siatkarzy. Odkryją przykre skutki wody sodowej, która uderzyła im do głów tuż po zdobyciu srebrnego medalu mistrzostw świata. Jednak historia reprezentanta Polski to również opowieść o tytanicznej i morderczej pracy, jaką musieli wykonać pod okiem Raula Lozano.

Autobiografia Łukasza Kadziewicza to bez wątpienia jedna z głośniejszych publikacji ostatnich miesięcy. Każdy, kto interesuje się piłką siatkową, powinien mieć tę pozycję w domowej biblioteczce.

Książkę pt. Kadziu znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!