Anioł do wynajęcia to powieść, której autorką jest Magdalena Kordel. Jest to powieść idealnie nadająca się na obecne, mroźne wieczory. Ta historia na czytelników podziała niczym ciepły koc, otulający duszę i serce. Z taką opowieścią gwarantujemy, że nie będzie wam straszna pogoda za oknem. Magdalena Kordel serwuje czytelnikom wzruszającą, a zarazem pouczającą historię. Jest to jedna z tych książek, która skłania do refleksji na temat tego, co tak naprawdę jest w życiu ważne.

Anioł do wynajęcia

Anioł do wynajęcia – opis fabuły

Jedną z głównych bohaterek jest osiemnastoletnia Michalina. Dziewczyna całkiem niespodziewanie znalazła się na życiowym zakręcie, który wydawał się nie do przejścia. Straciła pieniądze i dach nad głową, pogrążając się przy tym w coraz większej depresji. Serce bohaterki przepełnia smutek, który odbiera jej wiarę w to, że jeszcze kiedyś będzie dobrze. Los jednak daje jej szansę, by uwierzyła, że może być lepiej. Na jej drodze staje ktoś, kto pozwoli dziewczynie odzyskać nadzieję i ponownie obudzi wiarę w cuda.

Przygody Michaliny to oczywiście nie cała historia. W trakcie trwania opowieści czytelnik poznaje również losy jeszcze dwóch kobiet – Gabrysi oraz Lilii.

Książkę polecamy wszystkim, którzy w te zimowe wieczory poszukują odrobiny ciepła. To powieść, która idealnie wpisuje się w świąteczny klimat. Wystarczy zaparzyć kubek gorącej herbaty z miodem i goździkami oraz wyciągnąć się wygodnie w fotelu. Historia wciągnie was do reszty. I nim się obejrzycie, wasz świąteczny nastój sięgnie szczytu, a wy sami zaczniecie się zastanawiać, czy każdy z nas ma anioła stróża. Jeśli jesteście przekonani, że nigdy nie wolno tracić nadziei, a przy tym głęboko wierzycie w dobro, to gwarantujemy, że znajdziecie w tej powieści wszystko, czego szukacie w książce.

Książkę Anioł do wynajęcia znajdziecie tutaj.

Paulina Roszko