Literatura obyczajowaNowość

Anioł do wynajęcia – idealna, świąteczna propozycja!

Anioł do wynajęciaAnioł do wynajęcia to powieść, której autorką jest Magdalena Kordel. Jest to powieść idealnie nadająca się na obecne, mroźne wieczory. Ta historia na czytelników podziała niczym ciepły koc, otulający duszę i serce. Z taką opowieścią gwarantujemy, że nie będzie wam straszna pogoda za oknem. Magdalena Kordel serwuje czytelnikom wzruszającą, a zarazem pouczającą historię. Jest to jedna z tych książek, która skłania do refleksji na temat tego, co tak naprawdę jest w życiu ważne.

Anioł do wynajęcia – opis fabuły

Jedną z głównych bohaterek jest osiemnastoletnia Michalina. Dziewczyna całkiem niespodziewanie znalazła się na życiowym zakręcie, który wydawał się nie do przejścia. Straciła pieniądze i dach nad głową, pogrążając się przy tym w coraz większej depresji. Serce bohaterki przepełnia smutek, który odbiera jej wiarę w to, że jeszcze kiedyś będzie dobrze. Los jednak daje jej szansę, by uwierzyła, że może być lepiej. Na jej drodze staje ktoś, kto pozwoli dziewczynie odzyskać nadzieję i ponownie obudzi wiarę w cuda.

Przygody Michaliny to oczywiście nie cała historia. W trakcie trwania opowieści czytelnik poznaje również losy jeszcze dwóch kobiet – Gabrysi oraz Lilii.

Książkę polecamy wszystkim, którzy w te zimowe wieczory poszukują odrobiny ciepła. To powieść, która idealnie wpisuje się w świąteczny klimat. Wystarczy zaparzyć kubek gorącej herbaty z miodem i goździkami oraz wyciągnąć się wygodnie w fotelu. Historia wciągnie was do reszty. I nim się obejrzycie, wasz świąteczny nastój sięgnie szczytu, a wy sami zaczniecie się zastanawiać, czy każdy z nas ma anioła stróża. Jeśli jesteście przekonani, że nigdy nie wolno tracić nadziei, a przy tym głęboko wierzycie w dobro, to gwarantujemy, że znajdziecie w tej powieści wszystko, czego szukacie w książce.

Książkę Anioł do wynajęcia znajdziecie tutaj.

Paulina Roszko