Animowany Spider-Man to nie lada gratka dla wszystkich miłośników tego komiksowego bohatera i jego przygód. Tym razem do kin trafi wersja, która z pewnością spodoba się nieco młodszym odbiorcom. W Polsce widzowie będą mogli obejrzeć produkcję pt. Spider-Man Uniwersum już od 25 grudnia bieżącego roku. To doskonała okazja, by przedłużyć nieco świąteczną sielankę i wybrać się z dzieciakami do kina. Jednak animowane wersje to nie tylko świetna zabawa dla młodszych odbiorców. Każdy, kto lubi tego typu projekty, z pewnością będzie się świetnie bawił na seansie. Zainteresowani? Koniecznie czytajcie dalej, by dowiedzieć się więcej!

Animowany Spider-Man – kilka słów o produkcji

Reżyserami animacji są: Bob Persichetti, Peter Ramsey oraz Rodney Rothman. Ten ostatni uczestniczył również w procesie tworzenia scenariusza wraz z Philem Lordem. Warto tutaj wspomnieć, że animowany Spider-Man doczekał się już dwóch znaczących nagród i aż jedenastu nominacji. Głosy bohaterom podłożą: Shameik Moor (Miles Morales/ Spider-Man), Hailee Steinfeld (Gwen Stacy), Mahershala Ali (Aron Davis), Jake Johnson (Peter Parker/ Spider-Man) czy Lily Tomlin (ciocia May).

O czym zaś opowiada sama historia? To z pewnością wiedzą wszyscy fani Spider-Mana. Z przyjemnością jednak opowiemy Wam, o czym będzie prezentowany dziś film animowany. Jego głównym bohaterem jest Miles Morales, który odkrywa w sobie moce podobne do tych, jakimi posługuje się Spider-Man. Poza tym podobnie jak komiksowa postać, Miles jest superbohaterem. Nazywany jest często Ultimate Spider-Man, działa w uniwersum zwanym Ziemia-161. Ponadto jest nadzwyczajnie silny, potrafi wdrapywać się po ścianach i ma pajęczy umysł oraz umiejętność paraliżowania wroga.

Przypominamy, że animowany Spider-Man, czyli Spider-Man Uniwersum pojawi się w polskich kinach 25 grudnia 2018 roku. Tymczasem wszystkich miłośników komiksów zachęcamy do zapoznania się z zeszytowymi wydaniami historii związanych z tym bohaterem. Znajdziecie je poniżej:

Amazing Spider-Man. Preludium do Spideruniversum. Tom 2.

Amazing Spider-Man. Spideruniversum. Tom 3.

Spider-Man 2099. Spideruniversum. Tom 2.

Natomiast poniżej prezentujemy Wam oficjalną zapowiedź animacji, którą już wkrótce będzie można zobaczyć także w polskich kinach.