Amerykański zabójca - zobacz na TaniaKsiazka.pl

Amerykański zabójca to doskonała powieść dla wszystkich, którzy uwielbiają powieści sensacyjne, przepełnione kryminalnymi wątkami. Jeśli natomiast jesteście miłośnikami kina akcji, również trafiliście idealnie. Na podstawie książki Vince’a Flynna powstał film, który całkiem niedawno wszedł do polskich kin pod tym samym tytułem, co książka. Jego reżyserią zajął się Michael Cuesta, znany z takich produkcji jak Homeland czy Wyrok za prawdę. Za scenariusz odpowiedzialni są: Marshall Herskovitz (Miłość i inne używki, Krwawy diament), Edward Zwick (Talizman, Ostatni samuraj), Stephen Schiff (Zawód: Amerykanin) i Michael Finch (Predators, Hitman: Agent 47). W głównych rolach natomiast odbiorcy będą mieli okazję zobaczyć Dylana O`Briena i Michaela Keatona. Jeśli zatem jeszcze nie słyszeliście o tej książce, macie właśnie szansę nadrobić zaległości!

Amerykański zabójca – sensacja najlepszym wydaniu

Głównym bohaterem jest Mitch Rapp, młody student, który wiedzie całkiem spokojne życie. Wszystko jednak diametralnie się zmienia, kiedy spotyka go ogromna tragedia. W jeden z grudniowych wieczorów dochodzi do zamachu terrorystycznego nad Lockerbie. Ginie w nim dwieście siedemdziesiąt niewinnych osób, w tym dziewczyna Mitcha. Tysiące osób pogrąża się w żalu, smutku i żałobie. I chociaż główny bohater również cierpi, postanawia działać. Jego życiowym celem staje się zemsta. Poddaje się więc długim miesiącom intensywnych treningów, co doprowadza go do CIA. Tam pierwszym zadaniem, z jakim musi się zmierzyć, jest podróż do Libanu i odbicie dwóch amerykańskich zakładników.

Mitch Rapp nie zdaje sobie jednak sprawy, że wróg nie śpi i doskonale zdaje sobie sprawę z jego istnienia. Co więcej, zastawił na agenta pułapkę. Już wkrótce może okazać się, że łowca stanie się zwierzyną.

Książkę pt. Amerykański zabójca znajdziecie tutaj. Chociaż jej autora, Vince’a Flynna, nie ma już wśród nas, jego nazwisko na dobre zakorzeniło się w literaturze sensacyjnej. To jemu bowiem Czytelnicy na całym świecie zawdzięczają słynną serię książek o agencie CIA Mitchu Rappie. Teraz macie niepowtarzalną okazję, by przekonać się o jego fenomenie. Koniecznie to sprawdźcie!