Niebiosa mogą runąć - kup na TaniaKsiazka.pl

Bestsellerowy twórca Allen Eskens powraca z nową powieścią. Bez wątpienia jest to świetna wiadomość dla wszystkich miłośników jego twórczości. Przypominamy, tym którzy jeszcze nie do końca znają autora, że serca Czytelników zdobył takimi powieściami jak: Pogrzebane życie czy Skradzione życie.

Czytelnicy, którzy mieli już do czynienia z tekstami tego pisarza, doskonale wiedzą, że jego proza potrafi zmrozić krew w żyłach. Poszukujecie mocnej lektury na zbliżające się, wakacyjne dni? Trafiliście idealnie.

Allen Eskens powraca z nową powieścią Niebiosa mogą runąć - kup na TaniaKsiazka.pl

Allen Eskens powraca z nową powieścią – Niebiosa mogą runąć

Niebiosa mogą runąć to powieść, która szturmem wdarła się na bestsellerową listę „New York Timesa”, od razu zdobywając jej szczyt. Jak to się stało? Najnowsza książka Eskensa to wybuchowa mieszanka, która przypadnie do gustu nie tylko miłośnikom kryminałów, ale również dramatów sądowych i thrillerów psychologicznych. Jest to idealnie zharmonizowana opowieść, zawierająca doskonałe proporcje elementów z każdego, z tych gatunków. Koniecznie przekonajcie się sami, co tym razem ma do zaoferowania pisarz swoim Czytelnikom.

Niebiosa mogą runąć – fabuła

O czym opowiada sama historia? Głównym bohaterem jest detektyw śledczy Max Rupert, znany już odbiorcom z poprzednich powieści Eskensa. W tej części, mężczyzna musi zmierzyć się z trudną próbą, jakiej została poddana jego przyjaźń z mecenasem Boady’em Sandenem.

Detektyw podejrzewa, że Jennavieve Pruitt zginęła z rąk własnego męża Bena. Jego przyjaciel i jednocześnie obrońca mężczyzny uważa jednak, że jego klient jest zupełnie niewinny. Śledztwo okazuje się najtrudniejszą próbą, jaką Max i Boady muszą przejść razem. Czy ich przyjaźń przetrwa to śledztwo? W trakcie postępowania obaj bohaterowie będą zmuszeni nie tylko zweryfikować swoje osądy i łączącą ich więź. Zostaną zmuszeni do rozprawienia się z własnymi demonami przeszłości.

Pierwszy z nich wciąż nie uporał się ze śmiercią żony, choć od tego tragicznego wydarzenia minęło już cztery lata. Drugi zaś nie przyjął żadnej sprawy od czasu śmierci klienta, niewinnego człowieka, któremu mógł pomóc. W obecnej sprawie upatruje szansy odkupienia swoich win i nic nie jest w stanie odwieść go od myśli, iż Ben jest niewinny.

Książkę pt. Niebiosa mogą runąć znajdziecie tutaj. Polecamy ją gorąco wszystkim miłośnikom powieści, które łączą w sobie elementy kryminałów, thrillerów psychologicznych i dramatów sądowych.