Aktorzy serialu W głębi lasu polskiej produkcji oryginalnej na Netflix są już znani. W związku z tym bardzo chętnie podzielimy się z wami tymi informacjami. Zwłaszcza że już jakiś czas temu pisaliśmy o tym, iż książka Harlana Cobena doczeka się ekranizacji. Ponieważ prace na planie idą w szybkim tempie, miłośnicy twórczości pisarza oraz wielbiciele dobrych seriali, mogą co chwilę czytać o kolejnych etapach. Tym razem wiemy już, kto pojawi się na srebrnych ekranach. Jesteście ciekawi? Koniecznie czytajcie dalej, by dowiedzieć się więcej!

Aktorzy serialu w Głębi lasu

fot. instagram netflixpl

Aktorzy serialu W głębi lasu oraz kilka innych informacji

Obsada, to nie jedyne informacje, które ujrzały właśnie światło dzienne. Ponieważ wiemy także, iż akcja całej historii będzie rozgrywać się co najmniej na dwóch płaszczyznach czasowych. Poza tym w główną rolę Pawła Kopińskiego, prokuratora, wcieli się Grzegorz Damięcki. Obok niego wystąpią także: Katarzyna Grochowska jako Laura Goldsztajn oraz Wiktoria Filus i Hubert Miłkowski, którzy wcielą się w tych samych bohaterów, jednak w nieco młodszej wersji. Tym samym część wydarzeń będzie się dziać w 1994, a część w 2019 roku.

To jednak nie wszyscy aktorzy, których widzowie zobaczą na małych ekranach. Na drugim planie pojawią się m.in.: Jacek Koman, Ewa Skibińska, Magdalena Czerwińska, Adam Ferency, Przemysław Bluszcz, Dorota Kolak, Izabela Dąbrowska, Piotr Głowacki, Cezary Pazura oraz Arkadiusz Jakubik.

Aktorzy serialu w Głębi lasu

fot. instagram netflixpl

Ponadto za reżyserię serialu odpowiada Leszek Dawid i Bartosz Konopka. Cały serial ma liczyć sześć odcinków, a jego premierę przewiduje się na 2020 rok. Co ważne, zdjęcia do produkcji zostały już zakończone.

O czym zaś opowiada sama książka Harlana Cobena, której adaptację w postaci serialu zobaczymy już niebawem? To historia losów warszawskiego prokuratora Pawła Kopińskiego. Mężczyzna mimo upływu lat nie pogodził się ze stratą ukochanej siostry, zaginionej w niewyjaśnionych okolicznościach podczas obozu letniego. Niespodziewanie policja odnajduje ciało, które może być powiązane ze zniknięciem dziewczyny. W związku z tym prokurator liczy na przełom w sprawie zaginionej siostry.

Aktorzy serialu W głębi lasu są już znani, dlatego chętnie poznamy wasze opinie na temat obsady. Tutaj natomiast znajdziecie książkę W głębi lasu.