Akcja #booklook już za nami!

Czytelnicza rebelia za nami!! Postawiliśmy sobie cel! I udało nam się go osiągnąć!

Tak o akcji mówią jej organizatorzy – Księgarnia internetowa TaniaKsiazka.pl oraz Wydawnictwo Kobiece.

Celem akcji było udowodnienie, że nie każda bibliotekarka nosi golfy, nie każdy fan trzech pasków na spodniach nie czyta książek. Akcja miała pokazać światu, że czytanie książek jest dla każdego, nie poddaje się stereotypom, a książka może być też inspiracją oszałamiającej stylówki.

Dziewczyny z księgarni TaniaKsiążka.pl jako pierwsze ubrały się w swoje najlepsze stroje i pokazały, że modą można się bawić… Sami oceńcie, jak im wyszło. Naszym zdaniem jest bosko, kolorowo i bardzo odważnie.

Naszym zdaniem #booklook dziewczyn z Księgarni TaniaKsiążka.pl jest bardzo udany!

Chyba nie ma powodu, żeby dziewczyny czytały książkę Stylistka od Wydawnictwa Kobiecego. 🙂

To właśnie ta książka zapoczątkowała akcję #booklook.

 

Akcja #booklook już za nami!

Najpiękniejsze w akcji było…. zaangażowanie! Zgłosiło się wielu fanów książek, czytania, bohaterów książkowych! Stylizacje i przebrania oraz pomysły uczestników konkursu okazały się genialne! Pełne kreatywności przebrania zachwyciły organizatorów konkursu! Mieli trudny orzech do zgryzienia, ponieważ wybranie zwycięzców spośród wielu genialnych prac to niełatwe zadanie. Po wielu debatach i dyskusjach udało się wybrać cztery zwycięskie zdjęcia!

Pracownicy Księgarni TaniaKsiazka.pl podczas akcji bawili się świetnie i przygotowali własne stylizacje dwóch okładek książek od Wydawnictwa Kobiecego. Oto one:

Akcja #booklook to był strzał w dziesiątkę!

Wszyscy bawili się świetnie, zdjęcia wyszły genialnie i mimo, że akcja dobiegła końca, to zabawa może trwać dalej!

Polecamy Wam lekturę Stylistki i czerpania z niej inspiracji.

To lektura tej właśnie książki zmotywowała organizatorów do zorganizowania akcji #booklook.

To historia dziewczyny, która zupełnie przypadkiem dostaje pracę jako asystentka sławnej stylistki gwiazd Mony Armstrong. Dziewczyna wie, że to niepowtarzalna szansa, aby rozpocząć zawodową karierę i wkroczyć do świata wielkiej mody. Kiedy rozpoczyna pracę z gwiazdami, zostaje wciągnięta w wir intryg i niekończących się kaprysów Mony, jednej z najbardziej wpływowych i wrednych osób w Hollywood. Stali bywalcy czerwonego dywanu też nie oszczędzają debiutującej stylistki. Życie Amber wywraca się do góry nogami.

 

Książkę Stylistka kupisz tutaj >>