After 2

After 2 to nie lada gratka dla wszystkich miłośników twórczości Anny Tood, która odpowiedzialna jest za bestsellerową serię After. Jak już wiecie, cykl doczekał się ekranizacji, a film oparty na pierwszym tomie, zdobył ogromną popularność. Tym samym nie dziwi nas fakt, że producenci zdecydowali się na kontynuację przedsięwzięcia. Najnowsza produkcja będzie nosiła tytuł After We Collided, a zwiastun nie pozostawia żadnych wątpliwości. Będzie się działo i będzie naprawdę gorąco! Zainteresowani? Koniecznie czytajcie dalej, by dowiedzieć się więcej!

After 2

After 2 – kilka słów o historii oraz zwiastun filmu

Wiemy, że film pt. After We Collided swoją premierę będzie miał jeszcze w tym roku. Nie znamy niestety szczegółów. O czym zaś opowiada sama historia?

Na pierwszym planie wyróżnia się Tessa, dziewczyna, która od dawna ma zaplanowaną przyszłość. Najpierw musi się dostać na studia, jakie wymarzyła sobie już jakiś czas temu. Później musi koniecznie załapać się na staż, by móc zdobyć pracę w dobrze prosperującym wydawnictwie. W następnej kolejności planuje wziąć ślub z Noah’em, by stworzyć szczęśliwą rodzinę. Ponieważ jest przekonana o tym, że to właśnie ten chłopak zapewni jej wszystko, co najlepsze. Zna go przecież od najmłodszych lat i zawsze świetnie się dogadywali. To zresztą w nim zawsze znajdowała oparcie w trudnych chwilach.

To, co Tessa zastaje na kampusie, nie podoba jej się ani trochę. Podobne odczucia ma nie tylko Noah, ale również jej matka. Jednak dziewczyna nie zamierza się poddać. W momencie, gdy wydaje jej się, że wszystko uporządkowała, nagle pojawia się Hardin. Z pozoru zupełnie różni się od Tessy i mocno działa jej na nerwy. Mimo to, to przy nim dziewczyna pojmie, czym naprawdę jest namiętność.

Poniżej prezentujemy Wam zwiastun After 2. Natomiast tutaj znajdziecie całą serię, napisaną przez Annę Tood. Koniecznie dajcie nam znać, czy znacie te książki oraz, czy widzieliście ekranizację. Jeśli do tej pory nie było wam po drodze z twórczością tej pisarki, dziś jest idealny moment, by nadrobić zaległości. Gwarantujemy, że nie pożałujecie.