PolecamyPoradniki

7 rzeczy, o których nie powiedzą ci lekarze – książka na czasie

Książka 7 rzeczy, o których nie powiedzą ci lekarze to wręcz idealna propozycja na obecną porę roku. W telewizji i radiu, co rusz można usłyszeć o panującej grypie, która dopada coraz większą liczbę osób. Szpitalne oddziały zostają zamknięte, liczbę odwiedzających ogranicza się do minimum. Lekarze wystosowali szeroki apel, by z gorączką i katarem nie pojawiać się w pracy, ponieważ doprowadza to do dalszych zarażeń i rozprzestrzeniania się wirusa. Zastanawialiście się jednak, czego nie usłyszycie od swojego rodzinnego doktora?

7 rzeczy, o których nie powiedzą ci lekarze

Wyobraźcie sobie, że istnieją takie informacje, których z jakichś przyczyn nie usłyszycie w gabinecie lekarskim. I o tym właśnie jest ta książka. Jeśli więc męczą was już niekończące się kolejki do doktora, weźcie sprawy w swoje ręce. Nie od dziś wiadomo, że znacznie łatwiej jest zapobiegać, niż leczyć. Teraz skuteczne dbanie o zdrowie jest możliwe dzięki tej lekturze.

Autorzy książki, Warren Sipser i Andi Lew, niezwykle odważnie mówią o tym, czego nie usłyszycie w poradni lekarskiej. Te informacje są zwyczajnie pomijane przez lekarza pierwszego kontaktu, przez co skuteczne diagnozowanie i leczenie trwa znacznie dłużej, niż to konieczne. Ponadto będziecie mieli szansę dowiedzieć się, jak skutecznie prowadzić rozmowę z doktorem, by otrzymać najskuteczniejszy plan leczenia. I przede wszystkim dowiecie się sporo o skutecznej i sprawdzonej profilaktyce, dzięki czemu częstotliwość waszych wizyt u lekarza znacząco się zmniejszy.

Co zaś znalazło się wśród tytułowych 7 rzeczy, o których nie powie wam lekarz? Są to, m.in.:

  • Wpływ prawidłowej postawy podczas wykonywania codziennych zadań na ogólny stan fizyczny i psychiczny (!) człowieka.
  • Kluczowe założenia popularnej i niezwykle skutecznej chiropraktyki i sposoby na jej wykorzystanie w uzdrawianiu własnego ciała.
  • Konsekwencje długotrwałego przyjmowana leków i skutków ubocznych, jakie wywołują.
  • Istotne zagrożenia płynące ze szczepień.

7 rzeczy, o których nie powiedzą ci lekarze to obowiązkowa pozycja w domowej biblioteczce każdego czytelnika. Książkę znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!